ФОП Ігнатюк А.І.
Виготовлення гранітних пам`ятників та інших виробів з граніту.

Матеріали

Пам'ятники: виготовлення, матеріали

гранит

гранит

 

Натуральні матеріали мають деякі переваги, які роблять їх кращими для виготовлення надгробних пам'ятників: це висока атмосферна стійкість, міцність, краса забарвлення і, звичайно, довговічність. Виготовлення пам'ятників з граніту і габро - запорука довгої служби надгробної споруди, термін експлуатації може досягати 500 років. Ми пропонуємо пам'ятники виготовлення яких здійснюється переважно з граніту, габро і лабрадориту.

Ми використовуємо матеріали українського походження. Висока якість граніту по достоїнству було оцінено ще нашими предками багато століть тому. Завдяки його унікальним якостям, ми маємо можливість насолоджуватися архітектурою минулих століть, і не одне покоління наших нащадків зможе милуватися спорудами з граніту, побудованими сучасниками.

  гранит
По-перше, це довговічність. Не дарма граніт називають «вічним каменем»: дрібнозернистий граніт перші ознаки руйнування починає виявляти більше ніж через п'ятсот років.

По-друге, це міцність. Граніт - виключно щільний і міцний камінь. Його стійкість до тертя і стирання досить висока, а міцність при стисненні обходить мармур на дві позиції.

Водонепроникність. Граніт практично не вбирає вологу. Саме тому граніт чудово підходить для облицювання набережних.


По-третє, це стійкість
до впливу атмосферних явищ і кислот. Протягом багатьох століть граніт є ідеальним каменем для зовнішньої обробки будівель, тому виготовлення пам'ятників з граніту таке популярне.

По-четверте, висока вологостійкість. Відсоток вбирання вологи досить невеликий, завдяки чому граніт є прекрасним матеріалом для облицювання набережних. З цієї ж причини виготовлення пам'ятників - явище нерідке.

 
гранит

лабрадоритПо-п'яте, екологічність. Багато хто вважає, що граніт радіаційно небезпечний, але насправді це не так. Більшість гранітів має природний радіаційний рівень, відповідний першого класу, тому обмежень для будівництва немає. До слова, радіаційний рівень звичайного телевізора вище в 109 разів.

Звичайно, не можна не відзначити багатство кольорів і фактур гранту і високу сумісність з іншими матеріалами.
Відполірований до дзеркального блиску граніт являє світу неймовірну красу слюдяних вкраплень, що грають на світлі. Не дарма багато дизайнерів використовують граніт - його декоративні можливості задовольнять самі високі вимоги. Крім того, можливість поєднання граніту з великою кількістю матеріалів, які використовуються в сучасному будівництві, дозволяє йому вписатися в будь-який дизайн - від класичного до ультрасучасного.
Найпоширенішим є сірий граніт (надгробні пам'ятники виготовлення, як правило, здійснюється саме їх цього виду), але в природі зустрічаються й інші кольори - помаранчевий, рожевий, червоний, блакитнувато-зелений, блакитно-сірий.
Історія взаємодії людини з каменем триває століття, люди звикли довіряти каменю. Дійсно, що може бути краще натурального «відчуваючого» матеріалу?